Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Workshop: SEN BİR LİDERSİN / NASIL DAHA İYİ YÖNETİRİM

“Sen Bir Lidersin” ve “Nasıl Daha İyi Yönetirim” programlarının birlikte sunulduğu bu workshop, katılımcıların liderlik konusundaki bilgi ve becerilerinin artırılması, çalışanlarına yol gösteren, ilham veren, harekete geçiren, onları sürekli geliştiren, ekip ruhu oluşturan ve motive eden liderler haline gelmelerini amaçlar. Ayrıca katılımcıların yönetim ve yöneticilik konusundaki bilgi ve deneyimlerinin artırılması, farkındalıklarının geliştirilmesi ve kalıcı davranış değişikliklerinin sağlanmasını hedefler.

Katılımcıya ve Kuruma Kazandırdıklarımız: Program, katılımcıların bir liderde olması gereken özelliklere ve becerilere sahip olmalarına ekiplerini yönlendirmelerine, onları geliştirmelerine, enerji ve yaratıcılıklarını artırmalarına katkı sağlar. Ayrıca katılımcıların doğru hedefler belirlemelerine, etkili planlama yapmalarına, yaratıcı sorun çözme ve etkin karar almalarına, işleri iyi delege etmelerine, yaratıcılığı ve fikir üretimini artırmalarına katkı sağlar. Böylece kurumda üretkenlik ve ekip olma bilinci, iletişim, güven ortamı, motivasyon ve yönetim etkinliği artar.

Yöntemimiz: “Sen Bir Lidersin / Nasıl Daha İyi Yönetirim” programında tanınmış yönetim otoriteleri ve Edutainment’in ünlü oyuncuları görev alır. Teorinin uygulamalarla birleştirildiği bu programda, yoğun bir bilgi ve deneyim aktarımının yanısıra liderlik, yöneticilik ve yönetimle ilgili yaratıcı drama/teatral gösteriler ve oyunlara da yer verilir. Böylece klasik workshopların aksine katılımcıların duyularına hitap edilir ve eğitim sürecine aktif katılımları sağlanır. Farklı bir liderlik ve yöneticilik deneyimi yaşatılarak akılda kalıcı ve etkili bir liderlik ve yönetim workshopı sunulur.

Ücret: 250 Euro+KDV (2 ve üzeri katılımlarda %10 indirim)

Bülent Şenver
Bülent Şenver
Türk Lider Merkezi Kurucu Başkanı

Hakkında

Şenver, uluslararası bir bağımsız dış denetim şirketinde on bir yıl görev yaptıktan sonra bankacılık hayatına atıldı. Yirmi beş adet Türk bankasının bağımsız dış denetiminde görev aldıktan sonra çeşitli bankalarda sırasıyla önce Genel Müdür Yardımcısı, sonra Genel Müdür ve daha sonra da Yönetim Kurulu Başkanı olarak çalıştı. Şenver iki kez “Yılın Bankacısı” seçildi. Şirket sahiplerine ve üst yönetimlerine “Koçluk ve Danışmanlık” hizmetleri veren Şenver, çeşitli üniversitelerde de “Bankacılık” konularında dersler vermektedir. Şenver, “Türkiye Etik Değerler Merkezi” ve “Türklider Merkezi”’nin kurucusudur. Kitapları: Banka Bilançoları Nasıl Analiz Edilir, Kulağınıza Küpe Olsun ve Gençlere Mektup

Özgür Ozan
Özgür Ozan
Oyuncu

Hakkında

Ozan, üniversite öncesi amatör tiyatrolarda çalıştı. İzmir Devlet Tiyatrosu, İzmir Çocuk Tiyatrosu ve Uluslararası Tiyatro Topluluğu'nda çeşitli oyunlarda rol aldı. Dokuz Eylül Üniversitesi G.S.F. Oyunculuk Bölümü'nden mezun olduktan sonra Bursa Devlet Tiyatrosu'nda çeşitli oyunlarda rol aldı. İstanbul Pınar Çocuk Tiyatrosu'nda görev yaptı. Çocuklar Duymasın adlı dizide canlandırdığı "Selami" karakteri ile tanınır hale geldi. Halen Kanal D'de yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde "Komiser Hüsnü" rolünü canlandırmaktadır.

Erdem Baş
Erdem Baş
Oyuncu

Hakkında

Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümü mezunu olan Baş, Hamdi Alkan ve Sadri Alışık tiyatrolarında görev yapmıştır. Sağlık Olsun, Sevgili Karım, Kaç Baba Kaç gibi tiyatro oyunlarında görev yapmış, Reyting Hamdi, Ayrılsakta Beraberiz, En Son Babalar Duyar, Sayısal Gece ve Kahkaha Show gibi tiyatro oyunlarında, dizi ve showlarda görev almıştır. 2005 yılında izlenme rekorları kıran Organize İşler adlı sinema filminde rol almıştır. Halen Papatyam adlı dizide rol almaktadır.

Murat Ergür
Murat Ergür
Oyuncu

Hakkında

Dokuz Eylül Üniversitesi G.S.F. Tiyatro Oyunculuk bülümü mezunu olan Ergür, Sadri Alışık Tiyatrosunda, müzikallerde ve çocuk tiyatrolarında rol aldı. Ergür ayrıca En Son Babalar, Çocuklar Duymasın, Mahallenin Muhtarları, Reyting Hamdi gibi dizilerde ve Son Kale Çanakkale gibi sinema filmlerinde de rol aldı.