Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Workshop: NASIL DAHA ÇOK SATARIM

Nasıl Daha Çok Satarım” programı katılımcıların satış dünyası ile ilgili bilgi ve becerilerinin artırılması, yeni satış teknikleri ve farklı satış fikirleri ile satış hedeflerine ulaşmalarını amaçlar.

Katılımcıya ve Kuruma Kazandırdıklarımız: Program, katılımcıların satışın tüm aşamalarını etkin bir şekilde yönetmelerine, yeni satış teknikleri uygulamalarına, müşterilerin yeni önceliklerini anlamalarına, onların ihtiyaçlarına yönelik satış stratejileri belirlemelerine, etkili iletişim kurmalarına, yüz yüze iletişim tekniklerini geliştirmelerine, başarılı sunuş yapmalarına, müşteri itiraz ve şikayetlerini başarıyla karşılamalarına ve satışlarının artmasına katkı sağlar. Böylece kurum pazar payını artırır ve satış hedeflerine ulaşır.

Yöntemimiz: “Nasıl Daha Çok Satarım” programında tanınmış satış otoriteleri ve grup şirketi olan Edutainment’in ünlü oyuncuları görev alır. Teorinin uygulamalarla birleştirildiği bu workshopda, yoğun bir bilgi ve deneyim aktarımının yanısıra satışla ilgili yaratıcı drama/teatral gösteriler ve oyunlara da yer verilir. Böylece klasik workshopların aksine katılımcıların duyularına hitap edilir ve eğitim sürecine aktif katılımları sağlanır. Farklı bir satış deneyimi yaşatılarak akılda kalıcı ve etkili bir satış workshopı sunulur.

Ücret: 250 Euro+KDV (2 ve üzeri katılımlarda %10 indirim)

Hakan Ömer Gider
Hakan Ömer Gider
Satışçının Antreman Notları ve Satış Bir Çocuk Oyunudur adlı kitapların Yazarı ve Satış Eğitmeni

Hakkında

Gider, 11 farklı sektörde yayıncılık, fuarcılık, TV programcılığı vb. konularında yöneticilik yapmış basın ve reel sektör ile çalışarak tecrübe kazanmıştır. Öğretim görevlisi, danışman ve eğitimci olarak, 20’yi aşkın firmanın pazarlama danışmanlığı başta olmak üzere binlerce kişiye satış, pazarlama, müşteri ilişkileri, yönetim becerileri, fuarcılık vb. konularda eğitimler vermiştir. Gider, İst. Kültür Üniversitesi İİBF’de uzun zamandır yarı zamanlı olarak Mağazacılık ve perakendecilik, Müzakere Teknikleri ve Tüketici Davranışları dersleri vermektedir.

Özgür Ozan
Özgür Ozan
Oyuncu

Hakkında

Ozan, üniversite öncesi amatör tiyatrolarda çalıştı. İzmir Devlet Tiyatrosu, İzmir Çocuk Tiyatrosu ve Uluslararası Tiyatro Topluluğu'nda çeşitli oyunlarda rol aldı. Dokuz Eylül Üniversitesi G.S.F. Oyunculuk Bölümü'nden mezun olduktan sonra Bursa Devlet Tiyatrosu'nda çeşitli oyunlarda rol aldı. İstanbul Pınar Çocuk Tiyatrosu'nda görev yaptı. Çocuklar Duymasın adlı dizide canlandırdığı "Selami" karakteri ile tanınır hale geldi. Halen Kanal D'de yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde "Komiser Hüsnü" rolünü canlandırmaktadır.

Erdem Baş
Erdem Baş
Oyuncu

Hakkında

Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümü mezunu olan Baş, Hamdi Alkan ve Sadri Alışık tiyatrolarında görev yapmıştır. Sağlık Olsun, Sevgili Karım, Kaç Baba Kaç gibi tiyatro oyunlarında görev yapmış, Reyting Hamdi, Ayrılsakta Beraberiz, En Son Babalar Duyar, Sayısal Gece ve Kahkaha Show gibi tiyatro oyunlarında, dizi ve showlarda görev almıştır. 2005 yılında izlenme rekorları kıran Organize İşler adlı sinema filminde rol almıştır. Halen Papatyam adlı dizide rol almaktadır.

Murat Ergür
Murat Ergür
Oyuncu

Hakkında

Dokuz Eylül Üniversitesi G.S.F. Tiyatro Oyunculuk bülümü mezunu olan Ergür, Sadri Alışık Tiyatrosunda, müzikallerde ve çocuk tiyatrolarında rol aldı. Ergür ayrıca En Son Babalar, Çocuklar Duymasın, Mahallenin Muhtarları, Reyting Hamdi gibi dizilerde ve Son Kale Çanakkale gibi sinema filmlerinde de rol aldı.