Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Workshop: İŞ HAYATI BİR TİYATRODUR

İş hayatı bir tiyatro ve de her şirket bir sahnedir. Çalışanlar iç ve dış müşterilerin ilgisini çekecek şekilde gösteriyi sunan, roller canlandıran ve karakterler ortaya koyan oyunculardır. Tiyatro model alındığında, en sıradan işler bile akılda kalıcı izler bırakarak insanları etkiler. Bu nedenle iş hayatında başarı role ne kadar iyi hazırlanıldığı ve rolün ne denli iyi oynandığına bağlıdır.

“İş Hayatı Bir Tiyatrodur” programı katılımcılara iş hayatında başarılı olmaları için temel oyunculuk becerileri kazandırmayı hedefler.

Katılımcıya ve Kuruma Kazandırdıklarımız: Program, katılımcıların empati yeteneğinin gelişmesine, özgüvenlerinin oluşmasına, duygularını bilinçli kullanmalarına, doğru tonlama, doğru vurgulama ve sözcükleri düzgün telaffuz etmelerine, etkin beden kontrolüne, yaratıcılık ve estetik gelişimine, iş yaşamında ve sosyal yaşamda daha iyi ifade becerisine sahip olmalarına destek sağlar. Çalışanların kendilerini başarılı bir şekilde ifade etmeleri kurum içindeki iletişim sorunlarını ve bunun neden olacağı çatışmaları ortadan kaldırır. Ayrıca çalışanların kurumu temsil etme yeteneklerinin artmasıyla müşterilerle daha başarılı ve kalıcı ilişkler kurulur.

Yöntemimiz: “İş Hayatı Bir Tiyatrodur” programında Edutainment’in ünlü oyuncuları görev alır. Teorinin uygulamalarla birleştirildiği bu workshop’da, yoğun bir bilgi ve deneyim aktarımının yanısıra yaratıcı drama/teatral gösteriler ve oyunlara da yer verilir. Böylece katılımcıların eğitim sürecine aktif katılımları sağlanır. Farklı bir deneyim yaşatılarak akılda kalıcı ve etkili bir oyunculuk workshopı sunulur.

Ücret: 250 Euro+KDV (2 ve üzeri katılımlarda %10 indirim)

Özgür Ozan
Özgür Ozan
Oyuncu

Hakkında

Ozan, üniversite öncesi amatör tiyatrolarda çalıştı. İzmir Devlet Tiyatrosu, İzmir Çocuk Tiyatrosu ve Uluslararası Tiyatro Topluluğu'nda çeşitli oyunlarda rol aldı. Dokuz Eylül Üniversitesi G.S.F. Oyunculuk Bölümü'nden mezun olduktan sonra Bursa Devlet Tiyatrosu'nda çeşitli oyunlarda rol aldı. İstanbul Pınar Çocuk Tiyatrosu'nda görev yaptı. Çocuklar Duymasın adlı dizide canlandırdığı "Selami" karakteri ile tanınır hale geldi. Halen Kanal D'de yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde "Komiser Hüsnü" rolünü canlandırmaktadır.

Erdem Baş
Erdem Baş
Oyuncu

Hakkında

Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümü mezunu olan Baş, Hamdi Alkan ve Sadri Alışık tiyatrolarında görev yapmıştır. Sağlık Olsun, Sevgili Karım, Kaç Baba Kaç gibi tiyatro oyunlarında görev yapmış, Reyting Hamdi, Ayrılsakta Beraberiz, En Son Babalar Duyar, Sayısal Gece ve Kahkaha Show gibi tiyatro oyunlarında, dizi ve showlarda görev almıştır. 2005 yılında izlenme rekorları kıran Organize İşler adlı sinema filminde rol almıştır. Halen Papatyam adlı dizide rol almaktadır.

Murat Ergür
Murat Ergür
Oyuncu

Hakkında

Dokuz Eylül Üniversitesi G.S.F. Tiyatro Oyunculuk bülümü mezunu olan Ergür, Sadri Alışık Tiyatrosunda, müzikallerde ve çocuk tiyatrolarında rol aldı. Ergür ayrıca En Son Babalar, Çocuklar Duymasın, Mahallenin Muhtarları, Reyting Hamdi gibi dizilerde ve Son Kale Çanakkale gibi sinema filmlerinde de rol aldı.