Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Workshop: İLETİŞİM HAYATTIR

Katılımcıya ve Kuruma Kazandırdıklarımız: “İletişim Hayattır” programı katılımcılara sağlıklı iletişim kurabilme becerileri kazandırmayı amaçlar. Program, katılımcıların empati geliştirmelerine, beden dilini etkin kullanma ve başkalarının beden dilini anlamalarına, etkili konuşma ve yazmalarına, etkin dinlemelerine, çatışmaları çözmelerine ve başkaları üzerinde etki yaratmalarına katkı sağlar. Böylece kurum içinde etkin iletişim yaygınlaşır, işbirliği artar, yanlış iletişimden kaynaklanan zaman kayıpları önlenir ve çalışanlar enerjilerini işlerine yönlendirirler.

Yöntemimiz: “İletişim Hayattır” programında tanınmış iletişim otoriteleri ve Edutainment’in ünlü oyuncuları görev alır. Teorinin uygulamalarla birleştirildiği bu workshop’da, yoğun bir bilgi ve deneyim aktarımının yanısıra iletişimle ilgili yaratıcı drama/teatral gösteriler ve oyunlara da yer verilir. Böylece klasik workshopların aksine katılımcıların duyularına hitap edilir ve eğitim sürecine aktif katılımları sağlanır. Farklı bir iletişim deneyimi yaşatılarak akılda kalıcı ve etkili bir iletişim workshop'ı sunulur.

Ücret: 250 Euro+KDV (2 ve üzeri katılımlarda %10 indirim)

Sedef Kabaş
Sedef Kabaş
İletişim Danışmanı, TV Haberci ve Yazar

Hakkında

Londra'da doğan Kabaş 1992 yılında Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu. Fulbright bursu ile okuduğu Boston Üniversitesi’nde “televizyon gazeteciliği” üzerine yüksek lisans yaptı. Marmara Üniversitesi Genel Gazetecilik Bölümü’nden doktora derecesi alan Kabaş, halen Bahçeşehir Üniversitesi’nde “etkili iletişim” dersleri vermektedir. CNN International'ın haber merkezi Atlanta’da yapımcı olarak çalışan, 1997 yılından beri NTV, ATV, TV 8, Sky Türk kanallarında sayısız haber - röportaj programına imza atan Kabaş, TRT 2’de yayınlanan Medya Medya adındaki programı hazırlayıp sundu. (Kitapları: Sesli Düşünenler, Zamanı Dize Getirenler, İpek Dokulu Başarılar, Soru Sorma Sanatı ve Hayatını Soran Kadın)

Özgür Ozan
Özgür Ozan
Oyuncu

Hakkında

Ozan, üniversite öncesi amatör tiyatrolarda çalıştı. İzmir Devlet Tiyatrosu, İzmir Çocuk Tiyatrosu ve Uluslararası Tiyatro Topluluğu'nda çeşitli oyunlarda rol aldı. Dokuz Eylül Üniversitesi G.S.F. Oyunculuk Bölümü'nden mezun olduktan sonra Bursa Devlet Tiyatrosu'nda çeşitli oyunlarda rol aldı. İstanbul Pınar Çocuk Tiyatrosu'nda görev yaptı. Çocuklar Duymasın adlı dizide canlandırdığı "Selami" karakteri ile tanınır hale geldi. Halen Kanal D'de yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde "Komiser Hüsnü" rolünü canlandırmaktadır.

Erdem Baş
Erdem Baş
Oyuncu

Hakkında

Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümü mezunu olan Baş, Hamdi Alkan ve Sadri Alışık tiyatrolarında görev yapmıştır. Sağlık Olsun, Sevgili Karım, Kaç Baba Kaç gibi tiyatro oyunlarında görev yapmış, Reyting Hamdi, Ayrılsakta Beraberiz, En Son Babalar Duyar, Sayısal Gece ve Kahkaha Show gibi tiyatro oyunlarında, dizi ve showlarda görev almıştır. 2005 yılında izlenme rekorları kıran Organize İşler adlı sinema filminde rol almıştır. Halen Papatyam adlı dizide rol almaktadır.

Murat Ergür
Murat Ergür
Oyuncu

Hakkında

Dokuz Eylül Üniversitesi G.S.F. Tiyatro Oyunculuk bülümü mezunu olan Ergür, Sadri Alışık Tiyatrosunda, müzikallerde ve çocuk tiyatrolarında rol aldı. Ergür ayrıca En Son Babalar, Çocuklar Duymasın, Mahallenin Muhtarları, Reyting Hamdi gibi dizilerde ve Son Kale Çanakkale gibi sinema filmlerinde de rol aldı.