YARARLI BİLGİLER

Kayıt ve danışma masası: Konferansın gerçekleştirileceği fuaye alanında yer almaktadır. Kayıt işlemleriniz için kayıt zamanında fuaye alanındaki kayıt masasında olmanızı rica ederiz. Ayrıca sorularınız olduğu takdirde kayıt masasına başvurabilirsiniz.

Kayıtlı Katılımcılar: İsme özel hazırlanmış yaka kartı, tüm oturumlara ve kahve molalarına katılım, öğle yemeği fişi temini ve öğle yemeği, dökümantasyon, konferans katılım sertifikası (isteğe bağlı olarak) ve konferans çantası verilmektedir.

Konferans davetlileri: Şirket logosu ile hazırlanmış yaka kartı verilmektedir. Konferans davetlileri sadece davetli oldukları oturumlara ve kahve molasına katılım da bulunabilirler.

Yaka kartları: Kayıt yaptıran katılımcılar ile konferans davetlileri için farklı yaka kartı uygulaması yapılmaktadır. Oturumlar ve öğle yemeği girişlerinizde sizleri bekletmememiz için yaka kartınızı üzerinizde taşımanızı önemle rica ederiz.

Otopark: Araçlarınızı, otelin otoparkına bırakabilirsiniz. Otopark ücreti, konferans katılımcılarına özel olarak 20 TL’dir. Otopark fişlerini konferans kayıt masasındaki Eduworks ve Brandfuture personellerinden temin edebilirsiniz.

İnternet: Konferans salonu ve fuaye alanında ücretsiz internet kullanımı için kayıt masasından kullanıcı adı ve şifrenizi temin edebilirsiniz.

Simultane Çeviri: Simultane çeviri için kulaklık dağıtımı salonunun içinde yer alan masadan yapılacaktır. Kulaklık ihtiyacınızı nüfus cüzdanı veya ehliyet karşılığı temin edebilirsiniz. Nüfus cüzdanı veya ehliyet dışında kimlik kartı kabul edilmemektedir.

Değerlendirme Formları: Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için hazırlamış olduğumuz, “Konferans Değerlendirme Formu”nu doldurarak konferans görevlilerine vermenizi rica ederiz.

Cep Telefonları: Cep telefonlarınızı oturumların yapıldığı salonlara girmeden önce kapatmanızı rica ederiz.

Vestiyer: Konferans mekanı fuaye alanında vestiyer hizmeti yer almaktadır.

Kayıp Eşya: Herhangi bir eşyanızın kaybolması halinde, konferans kayıt masasındaki Eduworks ve Brandfuture personellerine bilgi vermenizi rica ederiz.

Sağlık Hizmeti: Konferans süresince ambulans ve sağlık görevlileri hizmet verecektir. Sağlık görevlilerine ihtiyaç duymanız halinde konferans kayıt masasındaki Eduworks ve Brandfuture personellerine bilgi vermenizi rica ederiz.

Basın: Röportaj, basın bülteni, basın akreditasyonları, görsel talepleriniz ve tüm ayrıntılı basın bilgileri için; press@eduworks.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz. EDUWORKS konferansları medya akreditasyon taleplerinizi konferans tarihlerinden en geç 15 gün önce bildirmenizi rica ederiz. EDUWORKS konferansları medya katılım kontenjanı belirli bir sayı ile sınırlı olup akreditasyon talepleriniz ile ilgili durum bilgisi tarafınıza iletilecektir. Talep fazlası olması halinde EDUWORKS, akreditasyon başvuruları arasından önceliklendirme yapma hakkını saklı tutar.

Konferansımızda görüşmek dileğiyle...