Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


10. Marketing Power Conference

24 Mart 2016, Steigenberger Hotel Istanbul Maslak (Eski Sheraton)

Marketing Power Conference’a hoş geldiniz.

Onuncusunu düzenlemekte olduğumuz Marketing Power Conference’da birbirinden önemli konuşmacılar, pazarlamanın bugünü ve geleceğine ilişkin yaratıcı, yol gösterici bilgi ve deneyim paylaşımlarında bulunuyor. Pazarlama dünyasının en prestijli ödüllerinden olan "Marketing Power Ödülleri"de konferans sırasında sahiplerini buluyor.

Pazarlama yöneticilerinin vizyonunu genişletmek ve bilgilerini geliştirmek konusunda önemli bir role sahip olan Marketing Power Conference’da, her yıl olduğu gibi bu yıl da motive edici, dopdolu, kışkırtıcı, eğlenceli ve yepyeni bir konferans deneyimi sizleri bekliyor.

Ulusal ve uluslararası markaların pazarlama yöneticileri ile pazarlama otoritelerinin konuşmacı olarak yer aldığı Marketing Power Conference, heyecan dolu pazarlama hikayeleri, en uç pazarlama fikirleri, yepyeni eğilimler, çarpıcı stratejiler ve uygulamalarıyla sizlere ilham ve güç veriyor. Ayrıca pazarlama dünyası profesyonellerinden oluşan konferans katılımcılarıyla iletişim kurma ve network oluşturma imkanını da sunuyor.

24 Mart 2016’da, 10.Marketing Power Conference’da görüşmek dileğiyle…

İş hayatında başarılarla dolu günler sizinle olsun.

ORGANİZASYON
KATILIMCI PROFİLİ
DİĞER KONFERANSLAR