Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


NE DEDİLER?

Recep Tayyip Erdoğan - Cumhurbaşkanı: Liderlik Zirvesi açılışına davetiniz için teşekkür ederim. Kongrenizin başarılı geçmesi dileğiyle size ve değerli misafirlere sevgi ve selamlarımı sunarım.

Süleyman Demirel - 9. Cumhurbaşkanı: Bizi bu güzel Liderlik Zirvesi’ne çağıran yetkililere teşekkür ediyorum. Bana Liderlik Onur Ödülü’nü takdim etmiş olmalarından dolayı da çok teşekkür ediyorum.

Rauf Denktaş - K.K.T.C. 1. Cumhurbaşkanı: Liderlik Zirvesi’ne Türk İş Dünyası’nın konulara eğilimine tanık olmanın mutluluğunu yaşadım. Bana bu olanağı verdiğiniz için müteşekkirim. Başarılarınızın devamı dileği ile saygılarımı sunarım.

Kadir Has - İş Adamı: Bu güzel zirve için teşekkür etmeyi borç biliyorum.

Mustafa Koç - Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı: Vehbi Koç adına verilen ödül için bu konferansta emeği geçen herkese şükranlarımı sunmak istiyorum. Ayrıca burada Liderlik Zirvesi’nde olmaktan büyük bir mutluluk ve onur duyuyorum.

Bülent Eczacıbaşı - Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı: Liderlik Zirvesi’nde babam Dr. Nejat Eczacıbaşı’na Liderlik Onur Ödülü verilecek olmasından mutluluk ve onur duydum. Ailemiz ve kuruluşumuz adına bu kararda onayı olanlara içtenlikle teşekkür ediyorum. Katıldığım Liderlik Zirvesi’nin, iş dünyası yöneticileri için, vizyon ve perspektiflerini değerlendirmek ve geliştirmek bakımından çok yararlı bir platform olduğunu gördüm.

Ahmet Zorlu - Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı: Liderlik Zirvesi’ne katılmaktan dolayı son derece memnun oldum. Davetiniz ve Liderlik Onur Ödülünüz için sizlere teşekkürlerimi sunarım. Liderlik Zirvesi’ni, deneyim paylaşımına imkan vermesi bakımından son derede faydalı buluyorum. Farklı sektörlerden, alanlarında lider isimlerle bir araya gelmek ve karşılıklı bilgi paylaşımında bulunmak, vizyonumuzu genişletiyor, bizlere farklı bakış açıları kazandırıyor. Gerçekleştirdiğiniz organizasyondan dolayı sizleri kutlar, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Aydın Doğan - Doğan Holding Onursal Başkanı: Liderlik, siyasal ve sosyal alanda olduğu kadar iş dünyasında da çok önemli bir faktör. Liderlik Zirvesi değerli konuşmacıları ve ilginç konuları ile çok yararlı ve öğretici bir organizasyon. Sizlere bana Onur Ödülü ve tecrübelerimi genç arkadaşlarımla paylaşma fırsatı verdiğiniz için teşekkür eder, başarılar dilerim.

Feyyaz Berker - Tekfen Holding Kurucu Başkanı: Farklı sektörlerden farklı tecrübelerin, farklı kurumsal kültürlerden farklı bakış açılarının tartışıldığı ve fikir alışverişinde bulunulduğu, yıllardır birçok meslektaşımın da konuşmacı olarak katılmış olduğu böyle bir platform da, bilgilerimizi, düşüncelerimizi katılımcılarla paylaşmanın, en önemli görevimiz olduğuna inanmaktayım. Liderlik Zirvesi’nde tarafıma sunulan “Liderlik Onur Ödülü” için bir kez daha teşekkürlerimi iletmek istiyorum.

Ali Nihat Gökyiğit - Tekfen Holding Kurucu Başkanı: Eduworks’un düzenlediği “Liderlik Zirvesi”, ödül alanların mutlu olmalarına vesile olurken, hayat tecrübelerini sorgulamaya ve lider adayları ile paylaşmalarına imkan yaratmaktadır. Özenle düzenlenen bu çok yararlı zirvenin devamlı olmasını diler, ödülü layık görenlere teşekkürlerimi sunarım.

Asım Kocabıyık - Borusan Holding Kurucu ve Şeref Başkanı: Teveccühlerinizden dolayı teşekkür ederim.

Asım Kibar – Kibar Holding Kurucu ve Onursal Başkanı: İş Dünyasının önemli bir paylaşım platformu olan Liderlik Zirvesi’nde birikim ve tecrübelerimi paylaşmaktan memnuniyet duyduğumu belirtmek isterim. Bu vesile ile şahsıma takdim ettiğiniz Liderlik Onur Ödülü için teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum.

Murat Dedeman - Dedeman Holding Yönetim Kurulu Başkanı: Liderlik Zirvesi kapsamında babam rahmetli Mehmet Kemal Dedeman adına Onur Ödülü'nün bana verilmiş olmasından dolayı tüm Dedeman ailesi olarak büyük onur duyuyorum.

Ali Ülker - Ülker Grup Başkanı: Liderlik Ödülünü, bu sahnede olmayan yüreğiyle benimle beraber kurumumuzda çalışan 6500 kişi adına kabul ediyorum.

Vuslat Doğan Sabancı - Hürriyet Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı: Liderlik Zirvesine katılmaktan ve tecrübelerimi paylaşmış olmaktan dolayı büyük bir memnuniyet duydum. İş dünyasında paylaşım adına bu organizasyonu gerçekleştirenlere teşekkür ederim.

Ali Şen – Fenerbahçe Eski Başkanı, Bosphorus Gaz Yönetim Kurulu Başkanı: Liderlik Zirvesi gibi çok önemli ve faydalı bir organizasyonu gerçekleştirdiğiniz için sizleri tebrik ederim... Hayatta hedefi olan insanlara, ülkemizin tecrübeli liderlerinin, fikirlerini aktarabilme şansını vermenizi çok beğendim. Sizleri tebrik eder başarılar dilerim.

Nezih Barut - Abdi İbrahim İlaç Yönetim Kurulu Başkanı: Her ulusun aktif gündeminde bulunması gereken liderlik konusuna, çok önemli bir konferans düzenleyerek sağladığınız katkı için sizi ve tüm ekibinizi kutlarım. Liderlik Zirvesi’nin hem katılımcı hem de içerik açısından çok başarılı geçtiğini ve tüm katılımcıların liderlik konusunda kendine uygun mesaj ve bilgileri aldığına yürekten inanıyorum. Ayrıca zirve kapsamında şahsıma takdim edilen Liderlik Ödülü için teşekkürlerimi bir kez daha sunarım. Başarılarınızın devamını dilerim.

Hamdi Akın - Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı: Ülkemizin en önemli girişimcilerini, yöneticilerini ve liderlerini bir araya toplayan, Liderlik Zirvesi organizasyonunu başarı ile tamamlayan yetkililere teşekkür ederim. Kendi alanlarında önemli başarılara imza atmış isimlerle tecrübelerini paylaşmaktan, hem konuşmacı hem dinleyici olarak yer almaktan büyük keyif aldım. Tarafıma verilen Liderlik Ödülü’nden onur duydum.

İbrahim Arıkan - Arıkanlı Holding Yönetim Kurulu Başkanı: Liderlik Zirvesi, güzel bir organizasyonla birçok değerli konuşmacıyı bir araya getirdi. Zirvede çok faydalı bir bilgi alışverişi ortamı oluşturuldu. Verilen bilgilerden şahsım adına çok yararlandım. Şahsıma Liderlik Onur Ödülü’nün layık görüldüğü Liderlik Zirvesini düzenleyenlere, konuşmacı olarak bilgilerini bizimle paylaşan değerli bilim insanlarına ve yöneticilere özellikle teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.

Rıza Kutlu Işık - Işıklar Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Murahhaz Aza: İş dünyasının en önemli platformlarından biri olan Liderlik Zirvesi’nde ödül almak ve tecrübelerimi bu yolda ilerleyen lider adaylarıyla paylaşmak son derece gurur vericiydi. Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Güldem Berkman - Novartis Türkiye Ülke Başkanı ve İlaç Sektörü Genel Müdürü: Liderlik Zirvesindeki panelimiz, moderatörümüzün özenli ön çalışmaları ve konuşmacıların içtenliği nedeniyle son derece verimli geçti. Yıllar içinde kazanılan birikimlerin uygun platformlarda paylaşılması, ortaya gerçek bir değer katabiliyor. Eduworks’e teşekkür ederim.

Kerem Taş - Daimler Buses (Mercedes-Benz) Orta Doğu Genel Müdürü, Yönetim Kurulu Üyesi, Türk İş Konseyi Abu Dabi Genel Sekreteri:
Herşeyden önce son derece profesyonelce ve titizlikle hazırlanmış ve dolayısıyla hiçbir akşama olmadan yapılmış keyifli bir oganizasyondu.
Gerçekten networking sırasında hem birçok müteşebbis ve heyecanlı genç iş adamlarıyla konuşma firsatı bulurken, aynı zamanda çok deneyimli ve duayen iş adamlarımızdan çok faydalı tavsiyeler dinledim. Bir kere daha sizleri bu kadar başarılı bir organizayona imza attığınız için çok tebrik ediyorum.

Tankut Turnaoğlu - P&G Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı: Türkiye’nin ve dünyanın en önemli şirketlerinin CEO’larını, yöneticilerini ve liderlerini bir araya getiren Liderlik Zirvesi, alanındaki başarılı platformlardan biri olarak her zaman desteklediğim bir organizasyon. Zirvede hem konuşmacı olarak P&G’de geçirdiğim uzun yılların bana kazandırdığı bilgi, birikim ve deneyimi katılımcılarla paylaşmaktan hem de alanlarında önemli başarılara imza atmış tecrübeli isimleri dinlemekten büyük keyif aldım. Zirveyi düzenleyen herkese teşekkür ve tebriklerimi sunarım.

Şükrü Dinçer - Unilever Ev ve Kişisel Bakım Kategorilerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı: Marketing Power Conference hem bugünün başarılı pratiklerini hem de geleceğin başarı faktörlerini biraraya getiren önemli bir platform, yakından takip edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Alemşah Öztürk – 41-29 Ajans Başkanı: Gayet başarılı geçen bir organizasyon olarak görüyorum Marketing Power Conference’ı. Gerek katılımcıların, gerek konuşmacıların ve panellerin kalitesi gün boyunca devam etti. Verilen bilgilerin güncelliği ve ilgi çekiciliği, ekibin süreci profesyonel yönetimi ile daha da iyi bir deneyim haline geldi. Bir sonraki konferansı iple çekiyorum.

Timur Tuncer - Vestel Dayanıklı Tüketim Malları Pazarlama Genel Müdürü: Pazarlama dünyasına değerli katkılar sunmak amacıyla yola çıkan ve her sene olduğu gibi bu sene de pazarlamanın farklı “renklerini” bizlerle buluşturan Marketing Power Conference’ın altıncısında sizlerle bir araya gelmekten büyük mutluluk duydum. Bu değerli buluşmanın nice yıllar aynı başarıyla devam etmesini dilerim.

İlker Koçak - TTNET Pazarlama Müdür Yardımcısı: “Pazarlamanın Renkleri” teması ile bu yıl 6’ncısı düzenlenen Marketing Power Conference’a TTNET adına katılmaktan büyük mutluluk duydum. Marketing Power Conference’ın geleneksel hale gelen toplantıları sayesinde, pazarlama dünyasının vizyonunun genişlediğine inanıyorum. Özellikle yarattığınız sinerji ile sektörün gelişiminde büyük rol oynuyorsunuz. Önümüzdeki dönemlerde de organizasyonlarınızın başarıyla devam etmesini dilerim.