Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Kişisel Gelişim ve Başarı Zirvesi

İş dünyası çalışanlarının bilgi, beceri ve yaratıcı düşünmelerini geliştirerek kariyer basamaklarını hızlı çıkmalarını ve iş hayatında başarılı bir yere sahip olmalarını sağlamak misyonuyla 2006 yılında ilkini düzenlediğimiz Kişisel Gelişim ve Başarı Zirvesi, 7 yılı geride bıraktı. Yönetici ve yönetici adaylarından binlerce kişinin katılımıyla gerçekleşen Kişisel Gelişim ve Başarı Zirvesi, iş dünyasındaki kişilerin gelişimine öncülük etmeye devam ediyor.


Türkiye’nin önemli holdinglerinin başkanları, CEO’ları ve kişisel gelişim otoritelerinin konuşmacı olarak yeraldığı Kişisel Gelişim ve Başarı Zirvesi’ne katılarak; değişim, iletişim, başarı, yaratıcılık, kariyer, girişimcilik, liderlik, motivasyon, stres ve performans gibi konularda etkileyici bilgilere, gizli kalmış ipuçlarına ve benzersiz deneyimlere sahip olacaksınız.

Kişisel Gelişim ve Başarı Zirvesi’nde iş hayatında başarılı olmanın ve zirveye ulaşmanın yollarını keşfederken iş dünyası profesyonellerinden oluşan zirve katılımcılarıyla da tanışarak, iş dünyasındaki bağlantılarınızı güçlendirme imkanı bulacaksınız.

İş hayatında başarılarla dolu günler sizinle olsun.

ORGANİZASYON
KATILIMCI PROFİLİ
DİĞER KONFERANSLAR