Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Yönetim, Yöneticilik ve Liderliğe Dair Herşey…

* İş dünyasında zirveyi hedefliyor ve hep zirvede kalmak mı istiyorsunuz?

* Liderlik ve Yöneticilik ile ilgili gerekli niteliklere ve özelliklere sahip olmak ya da sahip olduğunuz niteliklerinizi geliştirmek mi istiyorsunuz?

* Yönetim sorunları ile başa çıkmak ve "nasıl daha iyi yönetirim" sorusuna cevap bulmak mı istiyorsunuz?

* İş dünyasında iyi bir vizyona sahip olmak, doğru amaç ve hedefler belirlemek ve daha iyi bir planlama yapmak mı istiyorsunuz?

* Başarılı ekipler oluşturmak, etkili delegasyon yapmak, iyi iletişim kurmak ve yüksek motivasyon sağlamak mı istiyorsunuz?

* Sorunlara etkili çözümler bulmak, doğru kararlar vermek ve yaratıcı ve yenilikçi fikirler geliştirmek mi istiyorsunuz?

* Önemli holdinglerin kurucuları ve başkanları, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen şirketlerinin başarılı üst düzey yöneticileri, yönetim otoriteleri ve alanında en saygın akademisyenlerle benzersiz bir bilgi ve deneyim paylaşımında mı bulunmak istiyorsunuz?

* İş dünyasındaki bağlantılarınızı geliştirmek ve güçlendirmek mi istiyorsunuz?

12 yıldır katılımcılara Liderlik, Vizyon, Planlama, Delegasyon, Sorun Çözme, Karar Verme, Ekip Oluşturma ve Yönetme, Koordinasyon, İletişim, Yüksek Motivasyon Sağlama ve Yaratıcılık gibi Liderlik ve Yönetim konuları ile ilgili benzersiz bir deneyim yaşatan Liderlik Zirvesi, bir iş dünyası klasiği olarak her yıl daha da büyük katılımlarla gerçekleştiriliyor.

Liderlik Zirvesi’nde büyük holdinglerin kurucuları ve başkanları, Türkiye’nin ve dünyanın önemli şirketlerinin CEO’ları, pazarlama, satış ve finans’tan sorumlu üst düzey yöneticileri ve yönetim otoriteleri ile akademisyenlerden oluşan seçkin konuşmacılar, önemli ve ilginç konular, sürpriz etkinlikler yer alıyor.

Liderlik Zirvesi’nde bugüne kadar Sakıp Sabancı, Vehbi Koç, Nejat Eczacıbaşı, Kadir Has, Ahmet Zorlu, Tuncay Özilhan, Süleyman Demirel ve Rauf Denktaş gibi önemli liderlere verilen iş dünyasının en saygın ödüllerinden olan “Liderlik Onur Ödülleri”de sahiplerini buluyor.

Şirketlerin tüm departmanlarının her seviyeden yöneticileri için vazgeçilmez bir liderlik, yönetim ve yöneticilik bilgi platformu olan Liderlik Zirvesi’nde, etkileyici ve yaptıklarıyla iz bırakan lider bir yönetici olmak için gerekli olan tüm liderlik ve yönetim bilgilerine sahip olacaksınız. Ayrıca iş dünyası profesyonellerinden oluşan zirve katılımcılarıyla tanışarak, iş dünyasındaki bağlantılarınızı güçlendirme fırsatı da bulacaksınız.

İş hayatında başarılarla dolu günler sizinle olsun.

ORGANİZASYON
KATILIMCI PROFİLİ
DİĞER KONFERANSLAR